› Ana Sayfa
› Sektörler
› Firmalar
› Ürünler
› Videolar
› Haberler
› İletisim
Firma Ekle

Firma Rehberleri | Firma Rehberi | Hakkımızda | Gümüş Üye Avantajlar | Altın Üye Avantajları | Firmaları Haritada Göster | Web Site Kampanyası 500TL |
Firma Detayları

 

KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Firmamız, su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda teknoloji ve tecrübenin getirdiği imkânları sonuna kadar kullanarak, son teknoloji cihazlar ile su kaçağı ve tamirini gerçekleştirir.

TIKANIKLIK AÇMA

Pis su giderleriniz belli nedenler ile tıkanabilir. Biz kanal tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden açıyoruz.

PETEK TEMİZLİĞİ

Neden Temizlik,Petek temizliği ısınma performansınızı ve yakıt tasarrufunu yaklaşık olarak %60 oranında arttırır, bu denli tasarruf için işin uzmanından destek alınız !

TUVALET - BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet tıkanıklıkları acil olarak ve müşterinin mağdur olmaması açısından hızlı ve kesin şekilde çözüme ulaştırılması gereken tesisat problemleridir. Teta tesisat halleder.

TETA TESİSAT

Su | Kalorifer | Doğalgaz | Sistemleri Teta tesisat on yedi yılı aşkın siz değerli müşterilerimize, yenilikçi ve her zaman profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş,müşterilerinin memnuniyetini ve güvenine her zaman önem veren firmamız sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız modern teknolojinin imkânlarından,yenilikçi hizmet anlayışıyla profesyonel ekip ve takım donanımıyla tesisat sorunlarını mümkün olan en kısa sürede gidermektedir.

Teta Tesisatçılık olarak İstanbul (Anadolu Yakası ) ve (Avrupa Yakasında ) 7 / 24 hizmet vermekteyiz.

Tesisat Montaj ve Tamirat Hizmetleri, Su ve Pis Su Gider Tesisatı Su Kaçağı Tespiti ve Onarım , Doğalgaz ve Kalorifer Tesisatı , Lavabo ve Klozet Tıkanıklığı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi Tesisatı , Kombi ve Petek Temizliği ve tuvalet tıkanıklıklarını açmak için kameralı görüntüleme sistemleri, özel tıkanıklık açma takımları kullanmakta ve bu sayede problemlerine kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Firmamızı sektörün zirvesine yerleştiren , kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeye dair güvenilir hizmet anlayışımızı hiçbir zaman kaybetmeden çalışmayı ilerletmekteyiz.

Etiketler:                                                 İstanbul Su Tesisat ve Su Tesisatçısı

Firmanın Haritadaki Konumu
Facebook Yorumları
Hızlı Menü
Reklam 1 Dolar

 

© Copyright 2017 | 2023 Reklam 1 Dolar Ajansı. All Rights Reserved. Ⓡ ⓔ ⓚ ⓛ ⓐ ⓜ ➊ Ⓓ ⓞ ⓛ ⓐ ⓡ

Yasal Uyarı

Reklam1dolar.com 'da yer alan kullanıcıların, kullanıcılara ait her türlü bilgi ve içeriğin doğruluğu, değişmezliği ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülüklerden sadece ve sadece kullanıcı sorumludur. Lütfen site aracılığıyla ulaştığınız kişi/firmaları önceden araştırıp güvenilirliğinden emin olduktan sonra irtibata geçiniz. www.reklam1dolar.com, bu site aracılığıyla edindiğiniz bilgilerin gerçekliği ile kayıp ve zararlarınızdan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.