GOLD KURTKÖY TESİSATÇI MiRAAÇ TESİSAT

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Behram ALTINEL
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mahallesi. Numan Sokak. No:11 İSTANBUL / Pendik
  • TELEFON: 0(532) 714 5238
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (532) 714 5238
  • WEB SİTESİ: https://tetatesisat.com
  • E-POSTA: reklam1dolar@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+9 = ?

VİDEOLAR

  • Miraç Tesisat Videolarım

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fevzi Çakmak Mahallesi. Numan Sokak. No:11 İSTANBUL / Pendik

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kurtköy  Su  Tesisatçısı  0532 714 52 38

Kurtköy  su  tesisatçısı  olarak  7/24  tesisat  sorunları  üzerinde  gelişmiş  cihazlarımızla  başta  tesisat  arıza  giderme  Kırmadan  Su  Kaçağı  Tespiti, Kırmadan  Tıkanıklık  AçmaCihazla  Petek  TemizliğiKombi  BakımıCihazla  Koku  TespitiSu Jeti  İle  Pimaş  Yıkama  tüm  tesisat  işleri  yapmaktayız..

Cihazla  Kırmadan  Su  Kaçağı  Tespiti,

Akustik  dinleme  cihazı  ile  su  kaçağının  yeri  noktasal  olarak  tespiti  sağlanır. Su  kaçak  tespiti  yapılıp  sorun giderildikten  sonra  basınç ölçer  cihaz  ile  tesisat  tekrar   kontrol  edilir..
Su  kaçağı  tespitinde  tek  bir  cihaz  etkili  değildir. Su  kaçağını  bulmak  için  yapılacak  işlemler  usta  tarafından belirlenir.


Kurtköy  Kırmadan   Robot  Cihaz   İle  Tıkanıklık   Açma

Firmamız  son  teknoloji  kamera  ve  bilgisayar  destekli  robot  cihazlar  ile  tıkanıklıkları  kırma  dökme  olmadan açmaktadır.
Robotla kırmadan  Gider  Açma  Konusunda Servis. Tuvalet açma, kanal açma, lavabo açma, tıkanıklık açma, pimaş açma, logar açma,

Tıkanıklık  açma, Tesisat  Açma  robotu  fiyatı, Lavabo  tıkanıklığı  açma, Robotla  tıkanıklık  Açma

Pimaş boru yıkama, pimaş boru su jeti ile pimaş yıkama, kırmadan su jeti ile pimaş yıkama pimaş boru temizleme kamera ile pimaş görüntüleme, pimaş boru temizleme merhaba arkadaşlar sizin de eviniz de bir maaşlarınız tıkandı ise su ücreti makinemiz ile kırmadan pimaşları açarak temizliğini İlk günkü hale getirmekteyiz.
daha sonrasında kamera ile görüntüleme yaparak açılıp açılmadığını temizlenir temizlenmediği kontrol ederek güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunum yapmaktayız. pimaştan ezanın giderlerimizin ilk günkü haline gelmesi için temizlenmesi için bizlere ulaşabilirsiniz 0216 398 40 19 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Cihazla  Petek  Temizliği  –  Petek  Toz  Temizliği

Peteklerde  biriken  çamurun, atık  maddelerin  temizlenmesi  için  petek  temizleme  cihazı  kullanılmalıdır. Bu yöntemle  petekler  ilk  günkü  gibi  tertemiz  olur. Petek  temizliği  ve  kombi  bakım  yapılması  sonucunda  %30  gibi  kayda  değer  bir  ısıyı  tasarruf  etmiş  oluruz..

KOKU  TESPİTİ

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.